ProMedical Kraków - O klinice

ProMedical Kraków oferuje pacjontom specjalistyczne wsparcie w dziedzinie logopedii, neurologii, ortopedii oraz rehabilitacji. Nowoczesne wyposażenie i profesjonalny personel kliniki działa po to, by udzielić Ci pomocy na najwyższym poziomie.

 

ProMedical istnieje od 2008 roku. Naszą bazę lokalową stanowi funkcjonalny, komfortowy budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do centrum terapii i rehabilitacji można łatwo dojechać komunikacją miejską.

 

ProMedical ma za zadanie zdiagnozować przyczyny dolegliwości pacjentów oraz zapewnić kompleksową pomoc w leczeniu danej przypadłości. Z racji tego, iż nasi specjaliści oferują wsparcie w dziedzinach, które w pewnym stopniu wzajemnie się przenikają, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu komfortowe warunki oraz skuteczność terapii. Cenimy sobie dobro pacjenta oraz jego potrzeby, zatem po diagnozie i ustaleniu planu przebiegu terapii będziemy na bieżąco weryfikować skuteczność obranej metody leczenia i optymalizować ją.

Zapraszamy na konsultacje również w celach profilaktycznych.


Przychodnia funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 20.00. W podanym czasie istnieje możliwość kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Dane kontaktowe: telefon -  (12) 630 11 19, e - mail - kontakt@promed.pl.